“B.O Hal” albümü yayında!

Beton Orman son bir senedir hazırlıkları devam eden “B.O HAL” albümü ile geri dönüyor! BETON ORMAN etiketi ile yayınlanacak olan albüm, 16 farklı sanatçıyı bir araya getiriyor. 2016 yılında yayınlanan “Beton Orman Dub Sampler” albümüne nazaran daha geniş bir sound çeşitliliği barındıran albüm Reggae, Dub, Hip-Hop türevlerini harmanlıyor. Beton Orman imzasıyla yayınlanan ikinci derleme albüm olacak olan “B.O HAL” bu kez farklı müzikal disiplinlerden gelen sanatçıları buluşturuyor.

Albümde yer alan Ezhel, Aga B, Da Poet, Farazi ve Ben Büdü gibi Hip-Hop sound üstatlarının parçalarında yer alan Karayip dokunuşları bir hayli ilgi çekici. Bunun yanı sıra “B.O HAL”de underground familyasının tanıdık isimleri olan King Fifi, Da Frogg, Genjah, Komadub, Afel, Levvera, SVS ve albümdeki tek grup olma özelliğini taşıyan Dub Again yer alıyor.

Albümün mix ve mastering yönetmenliğini Savaş Ceyhan (SVS) üstlenirken kapak tasarımı ise Gencer Arabacı imzası taşıyor. “B.O Hal” ilk olarak dijital platformlarda yayınlanacak, hemen ardından ise CD ve Plak formatında raflardaki yerini alacak. Albümü detaylı olarak incelemek ve yüksek kaliteli halini satın alıp destek olmak isteyenler aşağıdaki link’i takip edebilir:

[edgtf_button size=”” type=”” text=”SATIN AL” custom_class=”” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” link=”/product/b-o-hal-albumu-cd/” target=”_self” color=”” hover_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” font_size=”” font_weight=”” margin=””]

 

Bir cevap yazın